Zapraszamy Państwa serdecznie do naszych nowo otwartych domków AQUA w Pobierowie. Nasze domki położone są wśród sosnowych drzew, które tworzą przyjazny i zdrowy mikroklimat. Okolica w której znajdują się domki AQUA jest cicha i spokojna, co stwarza możliwości kontaktu z przyrodą i zrelaksowania się w czasie pobytu w naszych stylowych i komfortowych domkach. Dogodna lokalizacja, wysoki komfort naszych domków zapenią Państwu niezapomniane wspomnienia z wakacyjnyego pobytu.

Domki AQUA znajdują się w odległości 200 metrów od zejścia na szeroką, piaszczystą i bardzo zadbaną plażę. Położenie oddalone od ścisłego centrum Pobierowa sprzyja atmosferze spokojnego wypoczynku, którego potrzebują Państwo udając się na urlop.

Wszystkie domki mają taras ze stołem i krzesłami nad którymi zawieszana jest rozkładana markiza. Teren znajdujący się pomiędzy domkami został zagospodarowany licznymi miejscami do grillowania, miejscami do wypoczynku oraz placem zabaw dla dzieci. Wewnątrz znajdują się m. in.

  • W pełni wyposażony aneks kuchenny,
  • Salonik z rozkładanym narożnikiem i stolikiem kawowym,
  • Telewizor,
  • Darmowy dostęp do Internetu bezprzewodowego,
  • Łazienka z kabiną prysznicowa,
  • Środki czystości na start.

Na piętrze znajdują się sypialnia z dwoma szerokimi i bardzo wygodnymi łóżkami oraz dwie komody. Teren na którym będą Państwo gościć jest całkowicie ogrodzony z furtkami zamykanymi na klucz co jest gwarancją bezpieczeństwa dla waszych dzieci.

cookAneks kuchenny Łazienka z prysznicem Teren zamknięty
Telewizja Miejsce grillowe Parking
Darmowe WI-FI Plac zabaw Teren leśny
Wycieczki rowerowe Dobra lokalizacja Czysta plaża